1. Lütfen aşağıdaki ödeme şeklini Manuel Transfer olarak seçip ‘Submit Payment Details’ butonuna tıklayarak onaylayınız. Hesabınızdaki bakiye minimum transfer oranına erişince Cadı Moda sizinle ödeme hesap bilgileriniz için iletişime geçecektir. 
  2. ‘some creatives’e tıklayarak program ekranına giriş yapın. İngilizce direktifler için özür dileriz! 🙂
  3. Bu sayfa sizin marka temsilci ekranınız. İlk yapmanız gereken siyah ‘Generate Referral URL’ butonuna basarak marka temsilcisi linkinizi oluşturmanız. Bunu sisteme ilk giriş yaptığınızda bir seferliğine yapmanız yeterlidir. ‘Your Affiliate Link Using Your Affiliate ID’ kısmında bulunan link size özel satış komisyonu sağlayacak linktir. Komisyon alabilmeniz için insanların mutlaka bu linke tıklayarak veya kopyalayıp yapıştırarak websiteye ulaşması gerekmektedir. Linkinize tıklayan insanların o an yaptığı alışverişler ve 15 gün içerisinde aynı cihazdan girerek yaptığı bütün alışverişler üzerinden komisyon kazanacaksınız. Linkiniz ‘Creatives’ başlığı altında kayıtlı kalacaktır.
  4. Overview kısmında siteye çektiğiniz ziyaretçi sayısını (visitors), yaptığınız satış sayısını (closed transactions), komisyon oranınızı (commission rate) ve kazancınızı (revenue) görebilirsiniz. Detaylı bilgilere Sales kısmından ulaşabilirsiniz.
  5. Sorularınız ve yardım için destek@cadimoda.com
  6. Program konusu ve şartları için tıklayın.
[AffiliatesHome]