ÖDEME ŞEKİLLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Cadimoda.com kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme olarak 2 farklı ödeme seçeneği sunmaktadır. Websitemiz üzerinden tamamlanan ödemeler PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş. platformu aracılığıyla alınmaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile PayTR platformu aracılığıyla şifrelenmiştir. Cadı Moda kart ödeme bilgilerini kendi sitesinde depolamaz ve gizli tutar. Teslimat anında tamamlanan ödemeler Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. aracılığıyla sadece nakit yapılabilir.

DEĞİŞİM VE İADE HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Cadimoda.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi teslimat tarihinden itibaren 7 gündür. Değişim işlemlerinde kargo alıcıya aittir. Satın alınan ürün defolu/yanlış şekilde elinize ulaşmadığı taktirde iade yoktur.

GÖNDERİM VE KARGO HAKKINDA BİLGİLENDİRME
Tamamlanan siparişleriniz ertesi iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo’ya verilir. Kargoya verilen siparişlerinizin varış süresi 1-3 iş günü arasındadır. Kargo fiyatlandırması Türkiye içi sabit fiyattır. Kargo fiyatları kredi kartı ile ödeme ve kapıda ödeme arasında farklılık göstermektedir. Ürününüzün kargo takip numarası Cadimoda.com hesabınız ve e-mail aracılığıyla sizinle paylaşılır.

İletişim: destek@cadimoda.com